
260 Blackmarsh Rd
Dominion
260 Blackmarsh Rd
Fresh Fruits

Bananas, Bunch
1.15kg approx. $3.10 per kg
$3.56each (est.)

Bartlett Pears
0.21kg approx. $9.65 per kg
$2.02each (est.)

Black Plums
0.10kg approx. $14.50 per kg
$1.45each (est.)

Blackberries Half Pint - 170.0 g
$6.05

Blueberries 1 pint - 1.0 EA
$8.80

Blueberries Half Pint - 170.0 g
$6.60

Bosc Pears
0.22kg approx. $9.65 per kg
$2.12each (est.)

Canary Melon
0.99kg approx. $7.25 per kg
$7.17each (est.)

Chocolate Caramel Apples - 1.0 EA
$9.90

Cortland Apples
0.21kg approx. $8.44 per kg
$1.77each (est.)

Cranberries - 340.0 G
$4.34

D'Anjou Pears
0.24kg approx. $10.85 per kg
$2.60each (est.)

Empire Apples
0.16kg approx. $8.44 per kg
$1.35each (est.)

Extra Large Green Seedless Grapes
1.02kg approx. $14.40 per kg
$14.68each (est.)

Farmer's Market Ambrosia Apples - 1.814 KG
$11.00

Farmer's Market Bartlett Pear, 2 L - 1.0 EA
$7.70

Farmer's Market Cortland Apples, 4 lb bag - 1.814 KG
$10.45

Farmer's Market Empire Apples, 4 lb Bag - 1.814 KG
$10.45

Farmer's Market Gala Apples, 4 lb bag - 1.81 KG
$11.00

Farmer's Market Golden Delicious Apples, 4 lb Bag - 1.81 KG
$10.45
Showing 1 - 20 of 104